Budowa drogi ekspresowej S6 Słupsk - Gdańsk
na odcinku Bożepole Wielkie - początek Obwodnicy Trójmiasta

Zadanie 3: węzeł Szemud (bez węzła) - węzeł Gdynia Wielki Kack (z węzłem)

Budowa drogi ekspresowej S6 Słupsk - Gdańsk
na odcinku Bożepole Wielkie - początek Obwodnicy Trójmiasta

Zadanie 3: węzeł Szemud (bez węzła) - węzeł Gdynia Wielki Kack (z węzłem)

Budowa drogi ekspresowej S6 Słupsk - Gdańsk
na odcinku Bożepole Wielkie - początek Obwodnicy Trójmiasta

Zadanie 3: węzeł Szemud (bez węzła) - węzeł Gdynia Wielki Kack (z węzłem)

Budowa drogi ekspresowej S6 Słupsk - Gdańsk
na odcinku Bożepole Wielkie - początek Obwodnicy Trójmiasta

Zadanie 3: węzeł Szemud (bez węzła) - węzeł Gdynia Wielki Kack (z węzłem)

Data podpisania Umowy

26/03/2018 r.

Kwota kontraktowa brutto

817 110 153,92 PLN

Zakończenie robót

26/07/2021 r.

Podwykonawcy

ZESTAWIENIE ZATWIERDZONYCH PODWYKONAWCÓW ORAZ ZGŁOSZONYCH USŁUGODAWCÓW I DOSTAWCÓW

 

L.p. Firma Rodzaj zobowiązania Asortyment
1.

Transprojekt Gdański Sp. z o.o.
ul. Zabytkowa, 280-253 Gdańsk

U prace projektowe
2. INGEO Sp. z o.o. , ul. Kopernika 78, 81-456 Gdynia DU dokumentacja geologiczna
3. GEOPARTNER INŻYNIERIA Sp. z o.o., ul. Rakoczego 31, 80-171 Gdańsk DU

dokumentacja geodezyjna

4. "R2M" Sp. z o.o. D oddanie w najem obiektu biurowo-magazaynowego do prowadzenia biura budowy
5. SESTO Sp z o.o., ul. A.Struga 66, 90-557 Łódź DU projekty budowlane i wykonawcze budynków podstacji trakcyjnej: Nowowiczlińska oraz Rdestowa
6. MOTOR - IMPEX Wiesław Tuziński D poddzierżawa do używania części działki nr 150/2, pow. 3000 m2, ul.Gdyńska 131a, Chwaszczyno
7.

"ZVROT Sp. z o.o.", ul. Jaworzniaków 40/2, 80-180 Gdańsk

U

wykonanie projektów tymczasowej organizacji ruchu droga S-6

8.

"EKOOPAŁ" Ossowski, Stenka - s.j., ul. Bp.Krasickiego, 83-200 Starogard Gdański

D dostawy oleju opałowego
9.

GOLDBECK Comfort Sp.z o.o., ul. Bursztynowa 2, 84-320 Wicko

D dostawa belek prefabrykowanych, dodatkowego zbrojenia, dodatkowej stali sprężającej, dodatkowego betonu
10. ANDRZEJ KOZACZYK KO-ECO, Aleja Lipowa 36, 64-920 Piła U nadzór przyrodniczy, aktywna ochrona płazów, montaż tymczasowych ogrodzeń
11. V2B POLAND MACIEJ KRAJEWSKI, ul. Józefa Sowińskiego 21, 40-018 Katowice U inwentaryzacja fotograficzna stanu technicznego budynków
12. BARG M. B. GDAŃSK Sp. z o.o., ul.Handlowa 15, 81-081 Gdańsk U obsługa laboratoryjna, nadzór technologa nad WMB
13. GEOPARTNER INŻYNIERIA Sp. z o.o., ul. Rakoczego 31, 80-171 Gdańsk U kompleksowa obsługa geodezyjna
14. AMIBLU Sp. z o.o., ul.Nowy Świat 20A, 80-299 Gdańsk D dostawa rur GRP dot. PZMz, PZŁ
15. FERSIL Sp. z o.o., ul.Grzybowska 87, 00-844 Warszawa P roboty przygotowawcze/ roboty ziemne TG 0+000 - 7+800
16. PRO-TEL ŁUKASZ ROGIŃSKI, ul.Męczenników 7 lok.16, 13-200 Działdowo P przebudowa kolizji teletechnicznych
17. OPTEMBAU Sp. z o.o., al.Grunwaldzka 156/4, 80-258 Gdańsk P kompleksowe wykonanie obiektu PZGd-73
18. PRO-TEL ŁUKASZ ROGIŃSKI, ul.Męczenników 7 lok.16, 13-200 Działdowo P budowa studni, kanału, układanie rur oraz układanie kabla do lokalizacji kanału
19. ENMOC Sp. z o.o., ul. Moniuszki 5, 66-600 Krosno Odrzańskie P - rozwiązanie Umowy w dniu 10.10.2019r. przebudowa kolizji wysokiego napięcia (110kV)
20. NORDIKA Jarosław Sobczak, ul.Stefczyka 41B,
84-200 Wejcherowo
P zabezpieczenie drzew przewidzianych do pozostawienia na terenie budowy; wycinka lasów, drzew i krzewów wraz z karczowanie dla odc. 1 i 2
21. PRO-BRUK Sp. z o.o., ul.księżycowa 94,
80-297 Banino
P roboty ziemne - obiekty mostowe
22. ENERGIS Marek Chorążewicz, ul.Koszykowa 10, 85-364 Bydgoszcz P - rozwiązanie Umowy w dniu 07.10.2019r. przebudowa kolizji energetycznych SN-15kV, NN-04kV
23. TM-VIA Sp. z o.o., ul.Balicka 100, 30-149 Kraków P Tymczasowa Organizacja Ruchu
24. Andrzej Boike, Bernadeta Stencel, Stanisław Boike, Leszek Boike, Józef Boike, Teresa Kreft D plac składowy humusu
25. SEMERELING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA - MARCIN SEMERELING, ul. Gdańska 15, 84-200 Wejherowo U ochrona fizyczna placu składowego w m. Bojano na przecięciu projektowanej trasy S6 z drogą Dw218
26.

PRI INŻBUD Sp. j. Jerzy Harenda, Andrzej Klaga, ul. Przymiejska 15, 63-400 Ostrów Wielkopolski

P

wykonanie ścianek szczelnych wraz z materiałem: WS-102, WS-104, WS-105, WD-106

27. PRI INŻBUD Sp. j. Jerzy Harenda, Andrzej Klaga, ul. Przymiejska 15, 63-400 Ostrów Wielkopolski P

wykonanie ścianek szczelnych traconych wraz z materiałem: WD-72, WD-75, MS-81, WS-82, PZDs-90, WD-100, WD-101, WS-102, WD-103, WS-104, WD-106

28. WYKO-POL Sp. z o.o., Plac na Groblach 21 D, 31-101 Kraków P

roboty przygotowawcze, roboty ziemne, zakres TG 7+800-13+648,92

29.

MOSTY ŁÓDŹ S.A., ul. Bratysławska 52, 94-112 Łódź

D dostawa belek prefabrykowanych, dodatkowego zbrojenia, dodatkowej stali sprężającej, dodatkowego betonu
30.

OPEC, ul. Opata Hackiego 14, 81-213 Gdynia

D

przekazanie przepustnic dla instalacji urządzeń (armatury) na sieci ciepłowniczej

31

UNITRADE Sp. z o.o., ul. Kurzyńskiegon 6/2, 80-306 Gdańsk

D

sprzedaż wraz z załadunkiem materiału UNIGRAV 0/0,5 - nazwa handlowa UNIGRAV 0/2-S, sprzedaż kruszywa UNIGRAV 0/2

32.

LAFARGE CEMENT S.A., LAFARGE KRUSZYWA I BETON S.A., Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

D

dostawa kruszywa 0/31,5 i 4/31,5, mączki wapiennej na lata 2019-2021

33. MIBAU POLSKA Sp. z o.o.
Pokładowa 7, 80-561 Gdańsk
D dostawa: kruszywo, grys, piasek
34. USŁUGI TRANSPORTOWO-HANDLOWE MEGA-TON MIROSŁAW STENKA, ul. Kossaka 8/1, 83-400 Kościerzyna U usługi transportowe
35.

DARIUSZ SZLAGOWSKI FTHU DAR-TRANS DARIUSZ SZLAGOWSKI, ul. Makowa 9, 83-400 Kościerzyna

U usługi transportowe
36.

BIREX Radosław Banaszyński, ul. Tadeusza Kościuszki 16/1, 63-200 Jarocin

DU
rozładunek materiału z wagonów, załadunek samochodów na placu składowym, czyszczenie wagonów, hałdowanie, transport kruszywa, ogólne utrzymanie czystości
37.

REKABET Sp. z o.o., ul. Wrocławska 20, 90-310 Łódź

P

rozbiórka  budynków, placów i dróg oraz ogrodzeń,  elementów rozbieranych posesji

38.

SAN MIGUEL Sp. z o.o., Wertera 46, 20-713 Lublin

P praca HDS na godziny z obsługą operatora
39.

PROJWOS INŻYNIERIA ŚRODOWISKA WOJCIECH SYNORADZKI, ul. Prochowa 69, 89-600 Chojnice

P przebudowa gazociągów - kolizje PG1, PG2, PG3, PG4
40.

PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE DREWA-HYDROSTAL Sp. z o.o., ul.Chłopska 20, 84-239 Bolszewo

P

budowa kanalizacji sanitarnej tłocznej i grawitacyjnej demontaż istniejącej kanalizacji i studni

41. PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE DREWA-HYDROSTAL Sp. z o.o., ul.Chłopska 20, 84-239 Bolszewo P przebudowa wodociągu - roboty montażowe
42. PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE DREWA-HYDROSTAL Sp. z o.o., ul.Chłopska 20, 84-239 Bolszewo P wykonanie kanalizacji deszczowej
43.

DOMTOM PLUS Sp. z o.o., ul. Chocianowicka 20A, 93-460 Łódź

P wykonanie bypass-u sieci ciepłowniczej na węźle Wielki Kack (obejście dla obiektu WS-102 oraz dla Łącznic L7 i L1 - Zasilanie ul. Oliwkowej)
44.   FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA BOGACZ RAFAŁ, ul.Pawęzów 8, 33-103 Tarnów U

zamiatarka ze zraszaczem ciągnik rolniczy z beczką i szczotką

45. SEMERELING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA - MARCIN SEMERELING, ul. Gdańska 15, 84-200 Wejherowo U ochrona fizyczna biura budowy, wytwórni mas bitumicznych; system zabezpieczenia placu budowy CCTV (montaż, konserwacja, demontaż, dzierżawa)
46. G&M Sp. z o.o., ul. Łowicka 19, 02-574 Warszawa P wykonanie obiektów mostowych
47. TAMRON S.A.
Sobocińskiego 19A, 40-687 Katowice
U montaż dwóch wag za jednym przyjazdem
48.

Politechnika Gdańska
ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk

U kompleksowe wykonanie recept bez uwzględniania w składzie mieszanek granulatu asfaltowego
49. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Mackiewicz
Al.J.Piłsudskiego 40, 18-400 Łomża
DD sprzedaż i dostarczenie kruszyw do produkcji mieszanek betonowych o łącznej ilości szacunkowej ok. 68 tys. ton
50. LAFARGE CEMENT S.A.
Warszawska 110, 28-366 Małogoszcz
D dostawa: betonu, mieszanek C3/4, C5/6
51. LAFARGE CEMENT S.A.
Warszawska 110, 28-366 Małogoszcz
D

dostawa: spoiw (cement II/B-H (V-LL) 32,5R,
gruntar 32,5 HRB)

52. TSG BRUDNIK Sp. z o.o., ul. Ludwika Rydygiera 609/8, 01-793 Warszawa 5 P przebudowa kolizji gazociągów wysokiego ciśnienia PG1 km 11+838, PG2 km 11+851
53. ARWIT Arkadiusz Wicki, ul. Sikorskiego 3, 84-242 Luzino P przygotowanie i obsługa placu składowego, odhumusowanie, wykonanie warstwy kruszywa, hałdowanie kruszywa
54. BUDREN, ul. W. Kossaka 16, 86-105 Świecie P wykonanie obiektów mostowych
55. AARSLEFF, Al. Wyścigowej 6, 02-681 Warszawa P wykonanie posadowienia obiektów mostowych
56. KELLER - POLSKA Sp. z o.o. , ul. Poznańska 172, 05-850 Ożarów Mazowiecki P roboty geotechniczne , wzmocnienie podłoża
57. FREZDROG KAZIMIERZ GAWEŁ BARBARA GAWEŁ SJ Gutkowo 54E, 11-041 Olsztyn P frezowanie
58. Roman Woszczyński - Dar-Bruk
Ul. Składowa 16, 88-420 Rogowo
P budowa zbiorników retencyjnych, infiltracyjnych
budowa zjazdów/dojazdów do zbiormników
59. BBR POLSKA SP. z o.o
Ul. Annopol 14, 03-236 Warszawa
P dostawa i montaż urządzeń dylatacyjnych
60. ECLIPSE TEAM Sp. z o.o.
ul.Adlera 44, 41-506 Chorzów
U pracownicy fizyczni
61. Piotr Godek, pl. Staszica 23, 26-021 Daleszyce DU usługi transportowe - załadowanie i przetransportowanie betonu
62. SZLES-MAR, Kujawska 24, 05-220 Zielonka DU usługi załadunku kruszyw, surowców
63. SZLES-MAR, Kujawska 24, 05-220 Zielonka DU usługi pompowania mieszanek betonowych
64. KAN-BUD Sp. z o.o.
Gostyńska 9, 64-113 Osieczna
DD wynajem kontenerów biurowo-socjalnych
65. ARWIT Arkadiusz Wicki, ul. Sikorskiego 3, 84-242 Luzino P przygotowanie i obsługa placu składowego; odhumusowanie; wykonanie warstwy kruszywa
66. HUTA POKÓJ S.A., HUTA POKÓJ KONSTRUKCJE Sp. z o.o., Niedurnego 79, 41-709 Ruda Śląska P roboty inzynieryjne - konstrukcje stalowe
67. JMR POLSKA ROBERT PIETRZAK, Kikoły 39A, 05-180 Pomiechówek P rozbiórka obiektów mostowych
68. MAKAX Sp. z o.o., ul. Władysława Łokietka 19C/13, 81-735 Sopot P wykonanie obiektów mostowych
69. ARWIT Arkadiusz Wicki, ul. Sikorskiego 3, 84-242 Luzino DU usługi transportowe - przewóz kruszyw i innych surowców
70. AMSC Laboratorium Technologii Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.
Mestwina 8/3, 81-523 Gdynia
DU obsługa laboratoryjna budowy i wytwórni w zakresie dostaw betonu
71. EKOTECH TRADE SP. z o.o.
Gen. S. Skalskiego 1/U16, 03-982 Warszawa
D dostawa spoiw drogowych TEFRA 25 i TEFRA 15 na 2019r. i 2020r.
72. KONSORCJUM STALI S.A.
Paderewskiego 120, 42-400 Zawiercie
D dostawa stali AIIIN Ø6 (B5000A), Ø8 (B5000A), Ø10 - Ø32 (B500B i B500SP)
73. SAD-OIL F.H.U. Janusz Sadecki
Kosynierów 19, 84-230 Rumia
D zakup wraz z dostawą i tankowaniem oleju napędowego
74. LAFARGE KRUSZYWA I BETON S.A.
Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa
DD sprzedaż kruszyw do produkcji betonów
75

MAREK KWICZALA i JAROSŁAW ZIENTARA ID PARTNER Spółka Cywilna
3Maja 36/38, 81-364 Gdynia

P zakup, dostawa, montaż barier ochronnych
76 HYDROTECC ANG Sp. z o.o.
Mińska 69, 03-828 Warszawa
P wykonanie izolacji bitumiczno-lateksowej
77 Roman Woszczyński - Dar-Bruk
Ul. Składowa 16, 88-420 Rogowo
P montaż przepustów PZM/PZŁ z rur GRP 2000x1500 m
78 DRACO Jakub Jaruga
Ul. Raduńska 3, 83-010 Straszyn
P roboty ziemne przy obiektach mostowych odc. 2
79 BET BUD TRANSPORT Sp. z o.o.
Ul. Benzynowa 17, 80-711 Gdańsk
Wałowa 10, 83-011 Wiślinka
P roboty ziemne, podbudowy
TG 13+700 - 13+998,62
T.Kielnieńska 0+000 - 1+722,34
W. Chwaszczyno + łącznice
DD 1+580P, DL 13+920L, AW 3+130 PL, AW 6+300 PL
80 Przedsiębiorstwo Produkcji, Usług i Handlu TEXTEL Sp. z O.O.     
Budowalnych 2, 84-200 Wejherowo 
DP wykonanie horyzontalnych przewiertów sterowanych z rur PE Ø 110 mm
81 LEDCOM Jerzy Janczura
ul.Studzienna 32/2, 71-714 Szczecin
U przewóz między działlkami przy ul. Gdyńskiej 84, Chwaszczyno, montaż i uruchomienie WMB Ammann typ CB350 (własność Zlecającego tj. PAQ
82 QSP Sp. z o.o. Łukasz Litwin
ul. Gospody 29, 80-340 Gdańsk
DU demontaż, transport, montaż WBT Skibno, Liebherr
83 Zakład Produkcyjno Usługowy Kazimierz Jońca Sp. z o.o.
Przemysłowa 2, 66-300 Międzyrzecz
D dostawa rur preizolowanych i muf dla przebudowy ciepłociągu
84 P.H.U. Fiedor - Bis
ul. Tadeusza Kościuszki 63, 41-503 Chorzów 
D sprzedaż barier betonowych używanych, zwanych dalej "Materiał"
85 KTM PROJEKT Sp. z o.o.
ul.Jana Pwała Woronicza nr 31 lok. U6, 02-640 Warszawa
D praca ładowarek na WMB (2 szt)
86 Xbeton Sp. z o.o.
Zagórze 2/15, 61-112 Poznań
DD wytworzenie i dostawa mieszanek C3/4, C5/6
87 ULMA Construccion Polska SA
Koszajec 50, 05-840 Brwinów
DD najem elemntów deskowań i rusztowań, wraz z dostawą w/w towarów

P-PODWYKONAWCA ROBÓT

U-USŁUGODAWCA

D-DOSTAWCA

DP-DALSZY PODWYKONAWCA

DU-DALSZY USŁUGODAWCA

DD-DALSZY DOSTAWCA

 

ZAMAWIAJĄCY
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad 
Oddział w Gdańsku

www.gddkia.gov.pl

INŻYNIER KONTRAKTU
Egis Poland Sp. z o.o.
Warszawa

www.egis-poland.com

WYKONAWCA
Polaqua Sp. z o.o.
Piaseczno

polaqua.pl